Kierowniczka/ kierownik wsparcia technicznego - Papiernia

Lokalizacja
Swiecie, Poland
Dział
Technical
Data publikacji
12 stycznia 2024

    Twoje zadania:

    • Koordynacja pracy Wydziału oraz współpraca z pozostałymi Wydziałami Utrzymania Ruchu i Produkcji
    • Budowanie planów remontowych, budżetowych, inwestycyjnych i ich realizacja
    • Promowanie i organizacja pracy w kulturze „Zero wypadków", praca w oparciu o zasady Lean Manufacturing, AMS
    • Kreowanie standardów procesu i pracy, nadzór nad ich przestrzeganiem, w tym standaryzacja stosowanych części zamiennych
    • Analiza postojów planowych i nieplanowych oraz podejmowanie działań zapobiegawczych
    • Współtworzenie i optymalizowanie procesów i standardów orz kontola ich przestrzegania
    • Identyfikacja możliwości i realizacja projektów mających na celu poprawę niezawodności oraz redukcję strat
    • Koordynacja procesu analiz awarii oraz rozwijanie zespołów w prowadzeniu analiz awarii (Root Cause Failure Analysis)
    • Analiza danych istniejących systemów komputerowych (API PRO, PI, SAP, itd.), przygotowywanie formatów analiz, proponowanie działań korygujących i usprawniających.
    • Koordynacja i optymalizacja procesu zarządzania częściami zamiennymi, proponowanie rozwiązań optymalizaji zarządzania dostawcami usług
    • Koordynacja procesów zarządzania środkami trwałymi
    • Prowadzenie i zarządzanie archiwum zakładowym, polityką remontową budynków, p.poż. oraz wsparcie inicjatyw projektowych na wydziałach produkcyjnych
    • Efektywne zarządzanie podległym zespołem orz dbanie o utrzymanie dobrej atmosfery
    • Prowadzanie rozmów rozwojowych oraz planowanie i zapewnienie sukcesji

    Twój profil:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Min. 3- tetnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację w mowie i piśmie
    • Bardzo dobre umiejętności posługiwania się pakietem Office
    • Mile widziana znajomość SAP oraz API Pro
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Komunikatywność, otwartość i empatia
    • Nastawienie na rozwiązania oraz proaktywna postawa

    Nasza oferta:

    • Pierwsza umowa o pracę na 12 miesięcy – bez okresu próbnego
    • Roczny system premiowy – połączony z wynikami Twojej pracy,
    • Premia świąteczna oraz bonus wakacyjny
    • Współpraca z centralą firmy w projektach międzynarodowych
    • Pakiet benefitów takich jak: karta Multisport, kafeteria MyBenefit, czy pakiet medyczny LUXMED
    • Udział w Akademii Językowej
    • Dofinansowanie do szkoleń i kursów

    Skontaktuj się z nami:

    Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi. Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz i skontaktuj się z nami! Agnieszka Kuciak.

    Pod uwagę będą brane wyłącznie dokumenty aplikacyjne, które zostały przesłane do naszej platformy kariery online (www.mondijobs.pl). Wraz z Twoją aplikacją zostaniesz przekierowany na naszą platformę rekrutacyjną. Po utworzeniu konta otrzymasz link aktywacyjny. Jeśli nie znajdziesz wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder spam lub dodaj adres no-reply@mondigroup.com do swojej książki adresowej.

    Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Benefits: Female Factor partner; Możliwości rozwoju i doskonalenie kompetencji; Program poleceń; Sieć współpracy kobiet; coaching; dofinansowanie posiłków; imprezy dla pracowników; kantyna/ stołówka; parking; przyzakładowa opieka lekarska; służbowy telefon komórkowy; transport publiczny; świadczenia zdrowotne