Mondi Warszawa Sp. z o.o.

Lider opakowania z tektury falistej, ułatwiająca codzienne funkcjonowanie i dbająca o satysfakcję zawodową swoich pracowników.

Skontaktuj się z nami!

ul. Tarczynska 98
96-320 Mszczonów,
Poland
Telefon: +48 46 819 5701

Mondi Warszawa

O Mondi Warszawa S.p. z o.o.

Mondi Warszawa sp. z o.o. to jedna z pięciu fabryk grupy Mondi produkujących opakowania z tektury falistej w Polsce.
Nasze produkty każdego dnia ułatwiają Ci funkcjonowanie i sprawiają, że towary, które kupujesz bezpiecznie docierają do Twoich rąk.
Nasz sukces nie byłby możliwy bez kompetentnych ludzi, dlatego też naszym celem jest zapewnienie warunków pracy pozwalających na osiągnięcie satysfakcji zawodowej. Dostrzegamy potrzebę i celowość szkoleń oraz promujemy rozwój zawodowy, zgodny z potrzebami pracowników i zakładu. Inwestycja w naszych pracowników jest inwestycją w jakość świadczonych przez nas usług co przyczynia się do zadowolenia klientów.

W Mondi możesz realizować swoje cele i aspiracje – od Ciebie zależy, jak daleko zajdziesz!

Marcin Adamiec – Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Marcin Adamiec – Regionalny Kierownik Sprzedaży

Pracę w Mondi zacząłem w 2001 roku w Dziale Produkcji jako pomocnik a później jako operator maszyn. Dzięki temu miałem możliwość poznać dokładnie procesy, specyfikę branży oraz stosowane technologie, co pomogło mi w napisaniu i obronieniu pracy magisterskiej nt. „Zintegrowanego Systemu Zarządzania” w Mondi Warszawa. Ułatwiło mi to awans na stanowisko specjalisty do Działu Kontroli Jakości. Firma daje szanse rozwoju poprzez liczne szkolenia oraz rekrutacje wewnętrzne, dzięki czemu po 3 latach dostałem szansę spróbowania swoich sił w dziale HR. Tam współpracując z managerami pozostałych działów, tworzyliśmy dopasowane plany szkoleń, ścieżki rozwoju, systemy premiowe czy szeroki pakiet socjalny. Obecnie od 2 lat jestem w Dziale Sprzedaży gdzie pozyskuje nowych klientów oraz dbam o rozwój obecnych. W swojej pracy doceniam to że, firma daje szanse i możliwości. Dla chętnych również poza granicami Polski.

Daniel Krakowiak – Kierownik Działu Jakości

Daniel Krakowiak – Kierownik Działu Jakości

Moją przygodę z Mondi rozpocząłem w 2006, jako pomocnik operatora maszyn przetwórczych. Po 3 miesiącach objąłem stanowisko operatora wózków szynowych. Kolejnym krokiem w mojej karierze była praca na tekturnicy, gdzie miałem możliwość pracy na każdym stanowisku, co pozwoliło mi na poznanie całego procesu produkcji tektury. Zdobytą wiedzę i doświadczenie mogłem dalej rozwijać w dziale jakości, pełniąc funkcję laboranta, a następnie specjalisty ds. jakości.