Mondi Poznań Sp. z o.o.

Lider w produkcji giętkich opakowań o najwyższym standardzie jakości.

Skontaktuj się z nami!

Wyzwolenia 34/36
62-070 Dopiewo,
Poland
Telefon: +48 61 849 50 00

Mondi Poznan

O Mondi Poznań Sp. z o.o.

Mondi Poznań z siedzibą w Dopiewie pod Poznaniem,  powstało w 1998 roku. Od października 2012 roku zakład wchodzi w skład Grupy Mondi. W Mondi Poznań zajmujemy się produkcją giętkich opakowań przeznaczonych dla odbiorców krajowych i zagranicznych. Specjalizujemy się w technologii druku rotograwiurowego. Najnowocześniejsze wyposażenie zakładu i specjalistyczne kwalifikacje pracowników gwarantują najwyższy standard produkcji opakowań. Naszymi klientami są znane na rynku międzynarodowe koncerny. Dostarczamy opakowania do: żywności i napojów, artykułów higienicznych, środków piorących i czyszczących, artykułów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, produktów ogrodniczych i artykułów dla zwierząt.

Nasz cel

Naszym celem jest przynależność do grona wiodących światowych przedsiębiorstw. Ciągłe dążenie do uzyskania wysokiej jakości naszych produktów, oraz efektywnych procesów biznesowych realizujemy poprzez wdrażanie i ciągłe doskonalenie systemów opartych o międzynarodowe standardy: ISO 9001, ISO 14001, DIN 15593, ISO 17025, ISO 15416.

Strategią Mondi Poznań

Strategią Mondi Poznań jest budowanie trwałych partnerskich relacji z klientami, dostawcami, oraz aktywne uczestniczenie w życiu lokalnej społeczności. Jako wiodący pracodawca w gminie, kładziemy duży nacisk na zapewnienie warunków i bezpieczeństwa pracy naszych pracowników. Audyty etyczne, przeprowadzane zgodnie z wytycznymi niezależnej organizacji Sedex, gwarantują mierzalność działań podejmowanych w tym zakresie i stanowią podstawę ciągłej optymalizacji.

 
Bartosz Jaroch Mistrz Warsztatu

Bartosz Jaroch - Mistrz Warsztatu

Do zespołu Mondi Poznań dołączyłem w 2015 roku. Początkowo byłem zatrudniony na stanowisku Elektromechanika. W miarę zdobywania wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia objąłem funkcję Mistrza Warsztatu. Ważne jest dla mnie to, że pracuję w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Mondi jest dobrym pracodawcą, dla którego ważny jest pracownik oraz jego bezpieczeństwo. Pracuję w zespole, który wspiera się każdego dnia.

Małgorzata Łapińska Deputy Quality Service Coordinator

Małgorzata Łapińska - Deputy Quality Service Coordinator

Moja historia z firmą Mondi zaczęła się w 2011 od stanowiska Asystentki działu Jakości. Kolejne lata w firmie pozwoliły mi rozwinąć umiejętności w zakresie zarządzania jakością. Obecnie pełnię funkcję Zastępcy Koordynatora działu Jakości. W codziennej pracy cenię sobie współpracę zespołową, możliwość rozwoju zapewnianego przez szkolenia dostosowane do potrzeb pracownika i rozwijającego się rynku opakowań. Bardzo ważną rzeczą jest praca w stabilnie umocowanej, konkurencyjnej firmie.