Mondi Corrugated Świecie Sp. zo.o.

Lider w opakowaniach z tektury falistej - przyjazne dla środowiska, bezpieczne dla pracowników, wspierane przez innowacyjne pomysły.

Skontaktuj się z nami!

ul. Tucholska 9,
86-105 Świecie,
Poland
Telefon: +48 52 567 0916

Mondi Corrugated Świecie Sp. z o. o.

O Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem opakowań z tektury falistej. Ofertujemy naszym klientom opakowania wytwarzane w najwyższych standardach jakościowych i higienicznych, w sposób przyjazny dla środowiska oraz bezpieczny dla pracowników. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pracowników każdego dnia wykorzystuje potencjał technologiczny jednego z najnowocześniejszych zakładów produkcji tektury i opakowań kartonowych w Europie. Jesteśmy źródłem wielu nowatorskich pomysłów wdrażanych i nagradzanych na poziomie polskim i europejskim w strukturach firmy jak i poza nią.
Nasze opakowania towarzyszą Ci codziennie, ułatwiając funkcjonowanie i sprawiając, że towary, które kupujesz bezpiecznie docierają do Twoich rąk.

Jeśli chcesz być częścią naszej organizacji, zgłoś się do nas już dziś!

Justyna Narojczyk – Kierownik Działu Ciągłego Doskonalenia

Justyna Narojczyk – Kierownik Działu Ciągłego Doskonalenia

Karierę zawodową rozpoczęła w firmie produkcyjnej. Od samego początku była związana z doskonaleniem i usprawnieniem procesów produkcyjnych. Justyna karierę w Mondi rozpoczęła w 2018 roku na stanowisku Inżyniera Procesu przez te lata z dużym zaangażowaniem wprowadzała usprawnienia na obszarze produkcji. Justyna chcąc pogłębić swoją wiedzę zdobywa wykształcenie na Uniwersytecie Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy na kierunku Inżyniera Zarządzania - specjalizacja z procesów produkcyjnych. Stanowisko Kierownika Działu Ciągłego Doskonalenia objęła w kwietniu 2023r, gdzie z rozmachem wprowadza usprawnienia procesów produkcyjnych. 

Produkty

ektura falista, opakowania fasonowe i wykrojnikowe z tektury 3 i 5 warstwowej, nadruk flexo HQP, opakowania havy duty, transportowe, na rynek owocowo-warzywny, spożywczy, opakowania typu SRP.

Certifikaty

ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, BRC/IoP, FSC® (FSC-C120802)