Dla uczniów i studentów

Dowiedz się o możliwościach studenckich w Mondi w Polsce

grupa studentów w naszym laboratorium

Myślisz o zdobyciu pierwszego stażu lub doświadczenia zawodowego?

Chcesz się rozwijać? Chcesz wykonywać zadania, które wymagają Twojego zaangażowania i talentu? Chcesz poznać pracę w międzynarodowej firmie? Pragniesz zobaczyć jak to jest uczestniczyć w tworzeniu naszych produktów, które codziennie trafiają do milionów ludzi na całym świecie? Myślisz o zdobyciu doświadczenia zawodowego? Zależy Tobie na poszerzaniu swoich kompetencji?

grupa studentów podczas zwiedzania zakładu produkcyjnego

Możliwości dla studentów

Kontakt z nami można nawiązać już w czasie nauki w szkole średniej lub studiów. Poszukujemy uczniów, studentów i absolwentów wyższych uczelni pełnych pasji i zaangażowania, którzy dołączą do naszych zespołów w różnych obszarach, zainteresowanych przełożeniem teorii w praktykę. Praktykę możesz odbyć w zakresie papiernictwa, poligrafii, zarządzania produkcją, technologii opakowań, ochrony środowiska, automatyki, mechaniki, elektryki, ale także w dziale rozwoju produktu, obsłudze klienta, zakupach, logistyce, czy księgowości.

stażysta

Staże w różnych lokalizacjach

W zależności od lokalizacji oferujemy różne możliwości współpracy. Może to być, np. wycieczka po zakładzie dla zorganizowanych grup studentów, uczniów, praktyka zawodowa indywidualna lub wynikająca z programu nauczania, pisanie pracy dyplomowej, staż, udział w konkursie dla studentów, możliwość uzyskania stypendium naukowego. W każdym zakładzie podczas praktyki: -zobaczysz jak funkcjonuje międzynarodowa organizacja -poznasz specyfikę pracy interesującego Cię działu -zdobędziesz doświadczenie -będziesz samodzielnie realizować ciekawe zadania pod okiem wysokiej klasy ekspertów -będziesz wspierać swój zespół w bieżącej pracy

Skontaktuj się z nami już teraz!

Wejdź na stronę interesującego Ciebie zakładu w Polsce i skontaktuj się z nami.

ROŚNIEMY. TWORZYMY. INSPIRUJEMY. RAZEM.