Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.

Lider w produkcji worków papierowych dla różnych branż, wspierający rozwój zawodowy i uczestnictwo w międzynarodowych projektach.

Skontaktuj się z nami!

Bydgoska 12
86-100 Swiecie,
Poland
Telefon: +48 52 3324128

Mondi Bags Swiecie

O Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.

Mondi Bags to wiodący producent przemysłowych worków papierowych zaprojektowanych w celu zaspokojenia wymagań różnych gałęzi gospodarki takich jak: produkcja cementu, budownictwo, przemysł chemiczny, spożywczy, produkcja pasz i nasion. Najprawdopodobniej każdy z nas znajdzie w domu, co najmniej jeden produkt, dla którego opakowanie powstało w Mondi Bags.

W Polsce posiadamy 4 fabryki - w Świeciu, Mielcu, Wierzbicy i Krapkowicach. Wszystkie nasze spółki są zintegrowane logistycznie, tworząc jedną wspólną organizację oraz dając szerokie możliwości rozwoju  w ramach prowadzonych działań biznesowych.

Nasz zespół

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, w której wszyscy mogą realizować swój potencjał zawodowy i zostać współtwórcą naszego sukcesu.

Poszukujemy osób, które mają ambicje pracować dla dużej, międzynarodowej , prężnie rozwijającej się organizacji. Stwarzamy możliwości pracy i uczestnictwa w licznych międzynarodowych projektach. Potrafimy docenić wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

pracownica

Dlaczego warto u nas pracować?

W Mondi Bags mamy miejsca pracy, w których ludzie mogą urzeczywistniać swoje profesjonalne ambicje. Wierzymy, że jest to możliwe poprzez konsekwentne tworzenie przyjaznego otoczenia, gdzie zachęca się do kreatywności i efektywności oraz pracuje z wiodącymi w skali światowej technologiami i rozwiązaniami.

Jakub Konieczka

Jakub Konieczka - specjalista ds. logistyki

„W mojej pracy doceniam różnorodność i wielozadaniowość. Zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie kolegów i przełożonych. Atmosfera w Mondi jest bardzo przyjazna. Mój zespół jest pełen pozytywnej energii. To miejsce, gdzie wszyscy się wspierają tworząc inspirujące środowisko pracy."

Magdalena Gołębiewska

Magdalena Gołębiewska - kontroler jakości

„Praca w Mondi daje mi poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Najbardziej doceniam to, że firma stwarza bezpieczne warunki pracy.”