Mondi Wierzbica Sp. z o.o.

Lider w produkcji worków papierowych dla różnych branż, wspierający rozwój zawodowy i uczestnictwo w międzynarodowych projektach.

Skontaktuj się z nami!

Kolonia Rzeczkow 76
26-680 Wierzbica,
Poland
Telefon: +48 48 629 29 00

Mondi Wierzbica Sp. z o.o.

O Mondi Wierzbica Sp. z o.o.

Mondi Bags to wiodący producent przemysłowych worków papierowych zaprojektowanych w celu zaspokojenia wymagań różnych gałęzi gospodarki takich jak: produkcja cementu, budownictwo, przemysł chemiczny, spożywczy, produkcja pasz i nasion. Najprawdopodobniej każdy z nas znajdzie w domu, co najmniej jeden produkt, dla którego opakowanie powstało w Mondi Bags.

 W Polsce posiadamy 4 fabryki - w Świeciu, Mielcu, Wierzbicy i Krapkowicach. Wszystkie nasze spółki są zintegrowane logistycznie, tworząc jedną wspólną organizację oraz dając szerokie możliwości rozwoju  w ramach prowadzonych działań biznesowych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, w której wszyscy mogą realizować swój potencjał zawodowy i zostać współtwórcą naszego sukcesu.

Poszukujemy osób, które mają ambicje pracować dla dużej, międzynarodowej , prężnie rozwijającej się organizacji. Stwarzamy możliwości pracy i uczestnictwa w licznych międzynarodowych projektach. Potrafimy docenić wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

Dlaczego warto u nas pracować ?

W Mondi Bags mamy miejsca pracy, w których ludzie mogą urzeczywistniać swoje profesjonalne ambicje. Wierzymy, że jest to możliwe poprzez konsekwentne tworzenie przyjaznego otoczenia, gdzie zachęca się do kreatywności i efektywności oraz pracuje z wiodącymi w skali światowej technologiami i rozwiązaniami.

Mondi Wierzbica Sp. z o.o. - Sławomir Tomczyk – kierownik ds. logistyki

Sławomir Tomczyk – kierownik ds. logistyki

„Mondi cenię za solidność i odpowiedzialność w działaniu oraz szacunek względem pracownika”.

Dołącz do Mondi Bags !

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie - dołącz do nas już dziś!
Jako lider na rynku, działamy lokalnie, myślimy globalnie.
Czy chciałbyś być częścią naszego zespołu ?
Dołącz do Mondi Bags !
Zapraszamy Państwa do zapoznania się naszymi aktualnymi ofertami pracy.