Mondi Bags Mielec Sp. z o.o.

Lider w produkcji worków papierowych dla różnych branż, wspierający rozwój zawodowy i uczestnictwo w międzynarodowych projektach.

Skontaktuj się z nami!

Wojska Polskiego 12
39-300 Mielec,
Poland
Telefon: +48 17 5818231

Mondi Bags Mielec

O Mondi Bags Mielec Sp. z o.o.

Mondi Bags to wiodący producent przemysłowych worków papierowych zaprojektowanych w celu zaspokojenia wymagań różnych gałęzi gospodarki takich jak: produkcja cementu, budownictwo, przemysł chemiczny, spożywczy, produkcja pasz i nasion. Najprawdopodobniej każdy z nas znajdzie w domu, co najmniej jeden produkt, dla którego opakowanie powstało w Mondi Bags.

W Polsce posiadamy 4 fabryki - w Świeciu, Mielcu, Wierzbicy i Krapkowicach. Wszystkie nasze spółki są zintegrowane logistycznie, tworząc jedną wspólną organizację oraz dając szerokie możliwości rozwoju  w ramach prowadzonych działań biznesowych.

Nasza kultura i zespół

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, w której wszyscy mogą realizować swój potencjał zawodowy i zostać współtwórcą naszego sukcesu.

Poszukujemy osób, które mają ambicje pracować dla dużej, międzynarodowej , prężnie rozwijającej się organizacji. Stwarzamy możliwości pracy i uczestnictwa w licznych międzynarodowych projektach. Potrafimy docenić wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie

pracownik

Dlaczego warto u nas pracować?

W Mondi Bags mamy miejsca pracy, w których ludzie mogą urzeczywistniać swoje profesjonalne ambicje. Wierzymy, że jest to możliwe poprzez konsekwentne tworzenie przyjaznego otoczenia, gdzie zachęca się do kreatywności i efektywności oraz pracuje z wiodącymi w skali światowej technologiami i rozwiązaniami.

pracowniczka

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie - dołącz do nas już dziś! Jako lider na rynku, działamy lokalnie, myślimy globalnie. Czy chciałbyś być częścią naszego zespołu ? Zapraszamy Państwa do zapoznania się naszymi aktualnymi ofertami pracy.

Łukasz Forczek

Łukasz Forczek - pracownik ds. technologii produkcji

"Mondi to firma ze stabilną pozycją na rynku pracy,  co daje mi poczucie bezpieczeństwa. Udział w licznych projektach międzynarodowych, zróżnicowanych zadaniach oraz szkoleniach przyczynia się do mojego indywidualnego rozwoju. W moim dziale wspieramy się wzajemnie i pracujemy w przyjaznej atmosferze."

Anna Lipiór – pracownik ds. przygotowania nadruków

Anna Lipiór – pracownik ds. przygotowania nadruków

W Mondi Bags w Mielcu pracuję od 2002 roku, w pierwszych latach zajmowałam się kontrolą jakości naszych wyrobów a następnie przeszłam do działu przygotowania nadruku. Przez te wszystkie lata uczestniczyłam w dynamicznym rozwoju naszej firmy. Pracując w Mondi czuję się pewnie i bezpiecznie. Praca w przyjaznej atmosferze, w zakładzie dbającym o swoich pracowników przynosi satysfakcję każdego dnia.