Mondi Simet S.A.

Lider w produkcji opakowań z tektury falistej - budujemy trwałe relacje z klientami, priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość.

Skontaktuj się z nami!

Grabonóg 77
63-820 Piaski,
Poland
Telefon: +48 65 573 90 77

Mondi Simet

O Mondi Simet S.A.

Historia zakładu sięga pierwszych lat po II Wojnie Światowej. W 2016 roku dołączyliśmy do grupy Mondi. Zajmujemy się produkcją szerokiej gamy opakowań z tektury falistej w druku flexo. Naszymi klientami są kluczowe firmy z branży FMCG i e-commerce. Misją firmy jest budowanie trwałych i partnerskich relacji z klientami poprzez umiejętność dostosowania się do ich oczekiwań i potrzeb.

Certyfikaty

Bezpieczeństwo oraz jakość oferowanych produktów są naszym priorytetem. Potwierdzeniem tego są certyfikaty: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, FSC® (FSC-C120802), BRC oraz OHSAS.

Nasi pracownicy

Naszą największą wartością są zaangażowani i kompetentni pracownicy. Staramy się zatrudniać ludzi z pasją, którą mogą rozwijać w codziennej pracy. Doceniamy i aktywnie słuchamy pracowników. Nagradzamy i wdrażamy najlepsze pomysły oraz inicjatywy pomagające udoskonalić naszą organizację.

Czekamy właśnie na Ciebie. Dołącz do naszej organizacji!

nasz zespół

Pracodawca z Sercem

Mondi Simet jako pierwszy w Polsce otrzymał medal „Pracodawca z Sercem”! Nasz zakład zatrudnia ok. 30% osób niepełnosprawnych, którzy jak wiemy, są doświadczonymi i bardzo dobrymi pracownikami. Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia.