Mondi Solec Sp. z o.o.

Lider w produkcji wysokiej jakości monofolii i laminatów dla słodyczy i innych branż.

Skontaktuj się z nami!

Solec, gm. Góra Kalwaria
05-532 Baniocha,
Poland
Telefon: +48 22 701 9090

Mondi Solec

O Mondi Solec Sp. z o.o.

Mondi Solec specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zadrukowanych monofolii i laminatów głównie z cold sealem stosowanych do pakowania słodyczy i przekąsek. Oprócz tego obsługujemy również klientów w segmentach suchej żywności i napojów, chemii gospodarczej, mleczarskim oraz kosmetycznym. Zakład produkcyjny zlokalizowany w Polsce wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy do druku rotograwiurowego dodatkowo z możliwością aplikacji nadruków promocyjnych w systemie Unique Coding oraz wykonywania gotowych saszetek typu doypack.

Mondi Solec zespol

Rozpocznij nową przygodę z nami!

„Twoja wizja może stać się dla nas wszystkich inspiracją” – Steve Jobs 1955-2011 Dołącz do nas i zacznij nową przygodę życiową, czekamy na kandydatów, którzy lubią się rozwijać, mają wiele pomysłów, chcą pracować z pasją w miłej atmosferze - zespół Mondi Solec

Karolina Sękowska (Rafałowicz) Koordynatorka Biura

Karolina Sękowska - Specjalistka ds. Komunikacji Wewnętrznej

Do zespołu Mondi Solec dołączyłam w styczniu 2017 roku, po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Wrocławskim. Z początku byłam wsparciem dla Koordynatora Biura i po pół roku samodzielnie objęłam to stanowisko.

Praca w Mondi jest dla mnie ciągłym poszukiwaniem i wyzwanie. Po licznych szkoleniach i warsztatach w których mogłam uczestniczyć i się doskonalić, w styczniu 2022 roku objęłam stanowisko Specjalistki ds. Komunikacji Wewnętrznej. Rozwój firmy i wzrost liczby osób zatrudnionych pokazał, że kluczem do efektywnej pracy jest między innymi sprawna komunikacja, dlatego staram się rozpoznawać nasze potrzeby i wprowadzać dobre praktyki w życie.

W pracy cenię dynamikę, możliwość podejmowania wyzwań i doskonalenia swoich umiejętności.

Michal Kamiński – Lider Działu Cięcia

Michal Kamiński – Lider Działu Cięcia

Do Solca przyszedłem jako młody, 21-letni chłopak. Trafiłem na dział Bobiniarek, gdzie pracowałem jako pomocnik. Sądziłem, że w tak dużej firmie praca jaką wykonuję jest absolutnie anonimowa. Z czasem jednak dostrzegłem, że firma widzi moje zaangażowanie i zaczyna rozwijać mój potencjał. Wtedy też postanowiłem wykorzystać szansę rozwoju, jaka została mi stworzona. Dziś jestem Liderem działu cięcia i wiem, że to gdzie będę za kolejnych kilka lat mojej pracy, zależy tylko i wyłącznie ode mnie, i od tego w jaki sposób wykorzystam swoją szansę na rozwój.