Mondi Dorohusk Sp. z o.o.

Lider w produkcji tektury falistej i opakowań kartonowych, wspierający rozwój kadry i lokalnej społeczności.

Skontaktuj się z nami!

Świerkowa 8,
22-174 Brzeźno
Poland
Telefon: +48 82 566 14 61 wew. 129

Mondi Dorohusk

O Mondi Dorohusk S.p. z o.o.

Mondi Dorohusk zajmuje się produkcją tektury falistej oraz szerokiej gamy opakowań kartonowych.
Nasza fabryka to zakład, w którym stosowane są najnowsze technologie. Dzięki temu potrafimy dostosować się do oczekiwań i potrzeb klientów, dostarczając im opakowania, jakich potrzebują.
Każdego dnia tworzymy znakomite rozwiązania umożliwiające naszym klientom osiągnięcie sukcesu.
Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę. Prowadząc szeroko rozumianą politykę rozwoju kadr, umożliwiamy swoim pracownikom doskonalenie posiadanych umiejętności, nabywanie nowych kwalifikacji oraz ścieżkę awansu, zarówno w kraju jak i za granicą.
Jesteśmy też wyczuleni na potrzeby stowarzyszeń oraz lokalnej społeczności, współpracując oraz udzielając im różnego rodzaju wsparcia

Ewa Krawczuk- Kierownik ds. Ciągłego Doskonalenia

Ewa Krawczuk- Kierownik ds. Ciągłego Doskonalenia

Z Mondi związana jestem od 16 lat. Pracę zaczynałam w dziale produkcji. Moje wcześniejsze doświadczenia zawodowe były różne, jednak duże wrażenie zrobiła na mnie dbałość o bezpieczeństwo pracy. W kolejnych latach pracy przeszłam ewolucję stanowiskową od Laboranta poprzez Specjalistę ds. Jakości, Kierownika Zmiany a aktualnie Kierownika ds. Ciągłego Doskonalenia. Wierzę, że ta profesjonalna ścieżka kariery dała mi bardzo silne zrozumienie tego biznesu, głównie z perspektywy produkcji. Charakter pracy wpisuje się w moje umiejętności, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania, co sprawia, że praca wciąż jest dla mnie ciekawa. Pracuję w zespole specjalistów produkcyjno-technicznych, cenię ich i wspieram, jednocześnie czując się częścią zespołu. Cieszą mnie nasze sukcesy a problemy mobilizują do poszukiwań i działania.

Damian Orłowski- Dyrektor Produkcji (przyklad)

Damian Orłowski- Dyrektor Produkcji

Jak dziś pamiętam pierwszy dzień mojej pracy i wrażenie jakie zrobił na mnie sam fakt, że w okolicy mojego miejsca zamieszkania jest tak olbrzymi zakład z ogromem maszyn, urządzeń i instalacji potrzebnych do produkcji tektury falistej. Pracę w firmie Mondi rozpocząłem w 2002 roku jako pracownik odbioru maszyny tekturniczej, potem pracowałem w dziale planowania i dziale rozwoju produktu, którym kierowałem przez 5 lat. Od 4 lat pracuję na stanowisku Dyrektora Produkcji. Kierowanie dużym zespołem ludzi to ciągłe wyzwania i konieczność dużego zaangażowania. To i duża ilość inwestycji wpłynęły na dynamiczny rozwój zawodowy mojej osoby. Firma zapewnia mi pełne wsparcie w rozwoju zawodowym, pozwala na wdrażanie i realizację własnych pomysłów.