Mondi Dorohusk Sp. z o.o.

Lider w produkcji tektury falistej i opakowań kartonowych, wspierający rozwój kadry i lokalnej społeczności.

Skontaktuj się z nami!

Świerkowa 8,
22-174 Brzeźno
Poland
Telefon: +48 82 562 71 00

Mondi Dorohusk

O Mondi Dorohusk Sp. z o.o.

Mondi Dorohusk zajmuje się produkcją tektury falistej oraz szerokiej gamy opakowań kartonowych.
Nasza fabryka to zakład, w którym stosowane są najnowsze technologie. Dzięki temu potrafimy dostosować się do oczekiwań i potrzeb klientów, dostarczając im opakowania, jakich potrzebują.
Każdego dnia tworzymy znakomite rozwiązania umożliwiające naszym klientom osiągnięcie sukcesu.
Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę. Prowadząc szeroko rozumianą politykę rozwoju kadr, umożliwiamy swoim pracownikom doskonalenie posiadanych umiejętności, nabywanie nowych kwalifikacji oraz ścieżkę awansu, zarówno w kraju jak i za granicą.
Jesteśmy też wyczuleni na potrzeby stowarzyszeń oraz lokalnej społeczności, współpracując oraz udzielając im różnego rodzaju wsparcia

Ewa Krawczuk- Kierownik ds. Ciągłego Doskonalenia

Ewa Krawczuk - Kierownik ds. Ciągłego Doskonalenia

Z Mondi związana jestem od 2002 roku. Pracę zaczynałam w dziale produkcji na maszynach przetwórczych. W porównaniu z doświadczeniami jakie miałam w przeszłości Mondi wywarło na mnie bardzo dobre wrażenie pod kątem dbałości o bezpieczeństwo pracy i umożliwianie rozwoju swoim pracownikom. W kolejnych latach pracy przeszłam ewolucję stanowiskową od pracownika produkcji przez laboranta dalej przez Specjalistę ds. Jakości, kolejno przez Kierownika Zmiany po aktualną funkcję  Kierownika ds. Ciągłego Doskonalenia. Każde z tych stanowisk dawało mi inne spojrzenie na procesy związane z produkcją i zarządzanie zespołem a przy okazji nabywałam nową wiedzę. Tak przebyta ścieżka kariery, która swój początek miała na produkcji, dała mi dobre zrozumienie branży papierniczo tekturnicznej. Charakter pracy wpisuje się w moje umiejętności, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania, co sprawia, że praca wciąż jest dla mnie ciekawa.

Damian Orłowski- Dyrektor Produkcji (przyklad)

Damian Orłowski- Dyrektor Produkcji

Jak dziś pamiętam pierwszy dzień mojej pracy i wrażenie jakie zrobił na mnie sam fakt, że w okolicy mojego miejsca zamieszkania jest tak olbrzymi zakład z ogromem maszyn, urządzeń i instalacji potrzebnych do produkcji tektury falistej. Pracę w firmie Mondi rozpocząłem w 2002 roku jako pracownik odbioru maszyny tekturniczej, potem pracowałem w dziale planowania i dziale rozwoju produktu, którym kierowałem przez 5 lat. Od 4 lat pracuję na stanowisku Dyrektora Produkcji. Kierowanie dużym zespołem ludzi to ciągłe wyzwania i konieczność dużego zaangażowania. To i duża ilość inwestycji wpłynęły na dynamiczny rozwój zawodowy mojej osoby. Firma zapewnia mi pełne wsparcie w rozwoju zawodowym, pozwala na wdrażanie i realizację własnych pomysłów.