Międzynarodowy Program Absolwencki Dział Sprzedaży (K/M/X)

Udostępnij ofertę pracy
Lokalizacja
Mszczonow, Poland
Dział
Sales
Aplikuj teraz

  Twoje zadania:

  Wspieranie w działaniach kierowników/ek i specjalistów/ek z wybranych obszarów sprzedaży
  Aktywne angażowanie się w projekty oraz strategię sprzedaży

  Analiza bieżących rynków sprzedaży, niezbędnych danych i bieżące raportowanie oraz wsparcie procesów biznesowych
  Współpraca z zakładami Grupy Mondi w Polsce i za granicą  

  Twój profil

  :

   Masz wykształcenie techniczne lub jesteś na ostatnim roku studiów: handel zagraniczny, zarządzanie, logistyka, transport, papiernictwo i poligrafia, lub pokrewne (świeżo ukończone studia – maksymalnie 2 lata temu)
  Jesteś otwarty/a na zdobywanie nowych doświadczeń w obszarze łańcucha dostaw, obsługi klienta, sprzedaży
  Płynnie posługujesz się językiem angielskim zarówno w mowie i piśmie
  Jesteś zorientowany/a na rezultaty
  Masz zdolności analityczne
  Jesteś otwarty/a na podróże –program przewiduje pracę około 6 miesięcy poza granicami Polski
      …a do tego masz mnóstwo pozytywnej energii
      
  Oferujemy:

  18-miesięczyny program nauki w działach związanych ze sprzedażą –w Polsce i za granicą (12 miesięcy w Polsce, 6 za granicą w Wiedniu)

   Praca w pełnym wymiarze godzin
   Pakiet świadczeń socjalnych, m.in. kartę Multisport, Medicover, ZFŚS, szeroki pakiet szkoleń, dofinansowanie do posiłków, platforma do nauki języków

  Data zatrudnienia: wrzesień 2024
  Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  Umowa na okres 18 miesięcy
  12 miesięcy w Polsce w dwóch różnych zakładach (po 6 miesięcy w każdym)
  6 miesięcy w Wiedniu
  Zakłady w Polsce zlokalizowane są w Mszczonowie,Świeciu, Dorohusku, Bystrzycy Kłodzkiej, Goleniowie k.Szczecina, Piaskach k.Poznania

  Benefits: przyzakładowa opieka lekarska; Darmowe warzywa, owoce i napoje; Firmowe benefity sportowe; Możliwości rozwoju i doskonalenie kompetencji; Program poleceń; Sieć współpracy kobiet; dofinansowanie posiłków; imprezy dla pracowników; parking; służbowy telefon komórkowy; świadczenia zdrowotne 

  Skontaktuj się z nami:

  Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi. Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz i skontaktuj się z nami! Mariola Zaborna.

  Pod uwagę będą brane wyłącznie dokumenty aplikacyjne, które zostały przesłane do naszej platformy kariery online (www.mondijobs.pl). Wraz z Twoją aplikacją zostaniesz przekierowany na naszą platformę rekrutacyjną. Po utworzeniu konta otrzymasz link aktywacyjny. Jeśli nie znajdziesz wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder spam lub dodaj adres no-reply@mondigroup.com do swojej książki adresowej.

  Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

  Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.