Mondi Szczecin S.p. z o.o.

Mondi Szczecin S.p. z o.o.

 

Jesteśmy wiodącym producentem opakowań z tektury falistej i arkuszy tekturowych w Zachodniej Polsce.
Produkujemy rozwiązania opakowaniowe wszystkich popularnych gatunków tektury oraz wyjątkową na naszym rynku mikrofalę. Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, ułatwiając ich życie każdego dnia i dostarczając im opakowań jakich potrzebują.
Spółka znana jest z inwestowania w pracowników poprzez liczne szkolenia, budowanie zespołu oraz nieustannego dążenia do doskonałości. Dzięki zespołowi wysoce wykwalifikowanych pracowników, wykorzystujących innowacyjne rozwiązania realizujemy projekty dla wielu światowych marek i osiągamy liczne sukcesy.

Jeśli chcesz być częścią naszej organizacji, zgłoś się do nas już dziś!

PRODUKTY:
Opakowania z nadrukiem flexograficznym, opakowania e commerce, AC, opakowania klapowe, FG, opakowania wykrojnikowe, opakowania zbiorcze, opakowania przeprowadzkowe,  opakowania ekspozycyjne, wieka i dna, tacki

CERTYFIKATY: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, BRC/IoP, FSC

 

Katarzyna Kurzątkowska - Kontroler finansowy

Pracę w firmie rozpoczęłam w maju 2017r. Wbrew pozorom praca na moim stanowisku nie polega tylko na tworzeniu raportów i ciągłym analizowaniu liczb. Dzięki swojemu zaangażowaniu oraz otwartości Kierownictwa na nowe pomysły to stanowisko pozwala się rozwijać w szerszym kierunku, np. poprzez udział w projektach z innymi Działami, poszukiwanie ulepszeń i usprawnień w codziennej pracy, daje realny wpływ na zmiany. Praca w Mondi jest pełną wyzwań, jest tu miejsce na rozwój i doskonalenie umiejętności. Oprócz tego firma Mondi udziela odpowiedniego wparcia, m.in. pomoc przy wdrożeniu się nowych pracowników na stanowisko, zapewnienie szkoleń. Po za tym jest doceniane zaangażowanie pracowników, co jest motywujące do podejmowania kolejnych wyzwań. 

Agnieszka Matuszczak - Specjalista ds. jakości

Pracę w Mondi rozpoczęłam po ukończeniu szkoły średniej jako studentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Jako młoda osoba nie byłam przekonana,  czy dam radę pogodzić  pracę i naukę jednocześnie . Jednak szybko zauważyłam, że firma Mondi jest  bardzo  przychylna pracownikom, którzy podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki wsparciu kierownictwa ukończyłam studia pierwszego i drugiego stopnia, co zaowocowało awansami. Wiedza na temat procesów produkcyjnych oraz przebyte  szkolenia  w bardzo dużym stopniu ułatwiły mi objęcie stanowiska specjalisty ds jakości.   Ciągłe podnoszenie standardów, duży nacisk na bezpieczeństwo, doskonalenie systemu pracy, oraz wsparcie ze strony innych pracowników, dodatkowo utwierdziły mnie w przekonaniu o dobrze podjętej decyzji o wyborze Mondi jako pracodawcy.