Mondi Solec Sp. z o.o.

Mondi Solec Sp. z o.o.

Mondi Solec specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zadrukowanych monofolii i laminatów głównie z cold sealem stosowanych do pakowania słodyczy i przekąsek. Oprócz tego obsługujemy również klientów w segmentach suchej żywności i napojów, chemii gospodarczej, mleczarskim oraz kosmetycznym. Zakład produkcyjny zlokalizowany w Polsce wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy do druku rotograwiurowego dodatkowo z możliwością aplikacji nadruków promocyjnych w systemie Unique Coding oraz wykonywania gotowych saszetek typu doypack.

„Twoja wizja może stać się dla nas wszystkich inspiracją” – Steve Jobs 1955-2011

Dołącz do nas i zacznij nową przygodę życiową, czekamy na kandydatów, którzy lubią się rozwijać, mają wiele pomysłów, chcą pracować z pasją w miłej atmosferze - zespół Mondi Solec

Karolina Rafałowicz – Koordynator Biura

„Zas­kocze­nie jest wte­dy, gdy ocze­kuje­my trzech różnych możli­wości, a przyt­ra­fia się czwarta.” - autor nieznany

Tak w skrócie można opisać pracę na stanowisku Koordynatora Biura.

Do zespołu Mondi Solec dołączyłam w styczniu 2017, po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Wrocławskim. Pierwsze kroki stawiałam jako wsparcie dla Koordynatora Biura, zgłębiając tajniki zarządzania biurem, by po pół roku samodzielnie objąć stanowisko.

Jestem jak Sherlock Holmes i Nostradamus  w jednym – dedukcją przepowiadam przyszłość, aby zawsze być o krok przed potrzebami innych.  Praca na froncie uczy doskonałej organizacji, otwartości na ludzi oraz nowe sytuacje. Możliwość kontaktu z gośćmi z różnych stron Świata jest cudownym doświadczeniem. W pracy cenię dynamikę, codzienne wyzwania i element zaskoczenia. Każdy dzień jest pełen nowych zadań.

Michal Kamiński – Lider Działu Cięcia

Do Solca przyszedłem jako młody, 21-letni chłopak. Trafiłem na dział Bobiniarek, gdzie pracowałem jako pomocnik. Sądziłem, że w tak dużej firmie praca jaką wykonuję jest absolutnie anonimowa. Z czasem jednak dostrzegłem, że firma widzi moje zaangażowanie i zaczyna rozwijać  mój potencjał.

Wtedy też postanowiłem wykorzystać szansę rozwoju, jaka została mi stworzona.

Dziś jestem Liderem działu cięcia i wiem, że to gdzie będę za kolejnych kilka lat mojej pracy, zależy tylko i wyłącznie ode mnie, i od tego w jaki sposób wykorzystam swoją szansę na rozwój.