Mondi Simet S.A.

Mondi Simet S.A.

Historia zakładu sięga pierwszych lat po II Wojnie Światowej. W 2016 roku dołączyliśmy do grupy Mondi. Zajmujemy się produkcją szerokiej gamy opakowań z tektury falistej w druku flexo. Naszymi klientami są kluczowe firmy z branży FMCG i e-commerce. Misją firmy jest budowanie trwałych i partnerskich relacji z klientami poprzez umiejętność dostosowania się do ich oczekiwań i potrzeb.
Bezpieczeństwo oraz jakość oferowanych produktów są naszym priorytetem. Potwierdzeniem tego są certyfikaty: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, FSC, BRC oraz OHSAS.
Naszą największą wartością są zaangażowani i kompetentni pracownicy. Staramy się zatrudniać ludzi z pasją, którą mogą rozwijać w codziennej pracy. Doceniamy i aktywnie słuchamy pracowników. Nagradzamy i wdrażamy najlepsze pomysły oraz inicjatywy pomagające udoskonalić naszą organizację.

Czekamy właśnie na Ciebie. Dołącz do naszej organizacji!

Agnieszka Szymańska – kierownik rozwoju rynku tektur ciężkich

W zespole Mondi jestem stosunkowo krótko, od kwietnia 2017 roku. Co skłoniło mnie do podjęcia pracy w Mondi? - przede wszystkim perspektywa rozwoju osobistego w międzynarodowej firmie. Wyzwania dają  mi pozytywną energię do działania, dlatego też  podjęłam się trudnego projektu jakim jest Heavy Duty. Jako przygotowanie do pełnionej funkcji odbyłam kilkutygodniowe szkolenie w oddziale w Ansbach, tam poznałam specyfikę produkcji opakowań z tektur ciężkich oraz działalność operacyjną tamtejszego oddziału. Biorąc pod uwagę różnorodność zagadnień w projekcie związanych z uruchomieniem procesów produkcyjnych, działalnością operacyjną, zdobywaniem zupełnie nowego rynku i współpraca z bardzo wymagającymi klientami sprawia, że praca którą wykonuję najzwyczajniej lubię.  Lubię tworzyć coś od zera i tutaj mam taką szansę. Dodatkowo zespół w jakim przyszło mi pracować pokazuje, że w dzisiejszych czasach współpracownicy  potrafią stworzyć dobrą atmosferę, która jest ważna dla każdej pracującej osoby.  

Edyta Klauzinska - kierownik działu obsługi klienta

W Mondi Simet zaczynałam pracując na produkcji w okresach wakacyjnych w trakcie studiów. Zdobywałam wiedzę dotyczącą technologii wytwarzania, parku maszynowego oraz specyfikacji produktów, by potem móc ją wykorzystać w dalszej pracy. Po ukończeniu studiów zostałam zatrudniona w Mondi na stanowisku Asystenta Handlowego. Praca z klientami dawała mi dużo satysfakcji, a zdobyta na produkcji wiedza pozwalała na ich profesjonalną, kompleksową obsługę. Kolejny okres przyniósł zmiany związane z wdrażaniem systemu SAP. Zostałam Key Userem w dziale sprzedaży i odpowiedzialna byłam za jego pomyślne wdrożenie. Dzięki współpracy z zaangażowanym i wykwalifikowanym zespołem udało się ten projekt przeprowadzić z sukcesem. Od kwietnia 2017 roku pełnię funkcję Kierownika Działu Obsługi klienta i zarządzam bardzo zaangażowanym zespołem młodych ludzi. Praca na tym stanowisku każdego dnia uczy mnie dużo pokory i odpowiedzialności, a także w dużym stopniu przyczynia się do mojego samorozwoju.

Dorota Śląska – młodsza księgowa

Pracę w Mondi Simet S.A. rozpoczęłam od rocznego stażu w dziale księgowości na który byłam skierowana przez Urząd Pracy. Po odbyciu stażu w roku 2014 otrzymałam możliwość podjęcia pracy na stanowisku referenta ds. księgowości. Obecnie pracuję na stanowisku młodszej księgowej. Dzięki licznym szkoleniom, jakie zaoferowało mi Mondi, mam szansę rozwoju zawodowego i osobowego. Praca w Mondi to dla mnie nie tylko praca zarobkowa. Jestem  osobą niepełnosprawną, od 6 lat walczę z chorobą – SM (stwardnienie rozsiane), praca w MONDI SIMET S.A. daje mi szansę na poznanie ciekawych ludzi, miejsce pracy oraz na kontynowanie i możliwość skończenia wymarzonych studiów.

A najważniejsze - powrót do „normalności” i to, że mogę choć na chwilę przestać myśleć o chorobie… „.