Mondi Poznań Sp. z o.o.

 

 

Mondi Poznań Sp. z o.o.

Mondi Poznań z siedzibą w Dopiewie pod Poznaniem,  powstało w 1998 roku. Od października 2012 roku zakład wchodzi w skład Grupy Mondi. W Mondi Poznań zajmujemy się produkcją giętkich opakowań przeznaczonych dla odbiorców krajowych i zagranicznych. Specjalizujemy się w technologii druku rotograwiurowego. Najnowocześniejsze wyposażenie zakładu i specjalistyczne kwalifikacje pracowników gwarantują najwyższy standard produkcji opakowań. Naszymi klientami są znane na rynku międzynarodowe koncerny. Dostarczamy opakowania do: żywności i napojów, artykułów higienicznych, środków piorących i czyszczących, artykułów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, produktów ogrodniczych i artykułów dla zwierząt.

Naszym celem jest przynależność do grona wiodących światowych przedsiębiorstw. Ciągłe dążenie do uzyskania wysokiej jakości naszych produktów, oraz efektywnych procesów biznesowych realizujemy poprzez wdrażanie i ciągłe doskonalenie systemów opartych o międzynarodowe standardy: ISO 9001, ISO 14001, DIN 15593, ISO 17025, ISO 15416.

Strategią Mondi Poznań jest budowanie trwałych partnerskich relacji z klientami, dostawcami, oraz aktywne uczestniczenie w życiu lokalnej społeczności. Jako wiodący pracodawca w gminie, kładziemy duży nacisk na zapewnienie warunków i bezpieczeństwa pracy naszych pracowników. Audyty etyczne, przeprowadzane zgodnie z wytycznymi niezależnej organizacji Sedex, gwarantują mierzalność działań podejmowanych w tym zakresie i stanowią podstawę ciągłej optymalizacji

Paulina Dykier - Specjalista ds. BHP / Koordynator ds. Środowiska

Współpracę z firmą Mondi Poznań rozpoczęłam w roku 2014 ,zaraz po zakończeniu studiów w ramach stażu na stanowisku Inspektora ds. BHP . Po okresie stażu otrzymałam możliwość stałego zatrudnienia w komórce BHP. Zakres moich obowiązków od 2016 roku został poszerzony o aspekty ochrony środowiska, realizując dodatkowo obowiązki Koordynatora ds. Środowiska. Promowanie kultury bezpieczeństwa w firmie z międzynarodowymi standardami dało mi ogromną możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia i wykorzystania nabytej wiedzy w praktyce. Pełnienie obowiązków na obecnym stanowisku ,w połączeniu z podwyższaniem kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe dały mi możliwość poszerzenia horyzontów. Mondi Poznań okazało się nie tylko  miejscem umożliwiającym rozwój kariery zawodowej ale przede wszystkim profesjonalnym, otwartym i zorganizowanym zespołem kompetentnych osób.

Mondi
Mondi

Piotr Słomiński - Drukarz

Firmę Mondi cenię za przyjazną atmosferę ale przede wszystkim za pracę z ekspertami, co przyczynia się do rozwoju mojej kariery zawodowej.

Dbałość o bezpieczeństwo pracowników i poczucie stabilności zatrudnienia powodują, że warto pracować w Mondi