Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.

Mondi Corrugated Świecie SP. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem opakowań z tektury falistej. Ofertujemy naszym klientom opakowania wytwarzane w najwyższych standardach jakościowych i higienicznych, w sposób przyjazny dla środowiska oraz bezpieczny dla pracowników. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pracowników każdego dnia wykorzystuje potencjał technologiczny jednego z najnowocześniejszych zakładów produkcji tektury i opakowań kartonowych w Europie. Jesteśmy źródłem wielu nowatorskich pomysłów wdrażanych i nagradzanych na poziomie polskim i europejskim w strukturach firmy jak i poza nią.
Nasze opakowania towarzyszą Ci codziennie, ułatwiając funkcjonowanie i sprawiając, że towary, które kupujesz bezpiecznie docierają do Twoich rąk.

Jeśli chcesz być częścią naszej organizacji, zgłoś się do nas już dziś!

PRODUKTY:
ektura falista, opakowania fasonowe i wykrojnikowe z tektury 3 i 5 warstwowej, nadruk flexo HQP, opakowania havy duty, transportowe, na rynek owocowo-warzywny, spożywczy, opakowania typu SRP.

CERTYFIKATY: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, BRC/IoP, FSC

 

 

Iwona Janiszewska - Laborant

W firmie pracuję od 1985r. Pierwsze kroki w Mondi stawiałam jako  uczeń, potem pracownik produkcji. Po kliku latach awansowałam na stanowisko laborantki, gdzie realizuję się do dzisiaj. Praca, którą wykonuję daje mi dużą przyjemność i  ogromną satysfakcję.  Mimo, że jestem w Mondi 33 lata to tektura ciągle mnie fascynuje i zadziwia. To niesamowite jak wszechstronne może być jej zastosowanie. Cieszę się, że pracuję w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie. Dzięki szkoleniom jakie oferuje pracodawca mam szansę ciągłego rozwoju zawodowego oraz osobistego. Cenię sobie poczucie bezpieczeństwa, które zapewnia mi wypełnianie procedur, oraz pewność, że pracodawca robi wszystko co możliwe bym wracała do domu cała i zdrowa.

 

Daria Krzyżanowska- Referent ds. Projektowania

Moja przygoda z Mondi rozpoczęła się trzy lata temu od stażu w dziale rozwoju produktu. Do dziś pamiętam jak wielkie towarzyszyły mi emocje, kiedy po raz pierwszy przekraczałam drzwi firmowego biurowca. Bardzo byłam wdzięczna za szansę, jaką dała mi firma po stażu mianowicie pracy w młodym, zgranym zespole. Chcę związać się z Mondi na lata, dlatego od dwóch lat studiuję projektowanie w biznesie. Wierzę, że studia pozwolą podnieść mi kompetencje i dostarczą nowych inspiracji. Dziś, po niemal 3 latach spędzonych w Mondi śmiało mogę powiedzieć, że projektowanie opakowań to wielka frajda i przyjemność. Myślę, że zaangażowanie połączone z wiedzą i doświadczeniem pozwoli mi pokonywać kolejne stopnie kariery.