Specjalista ds. kadrowo-księgowych Krapkowice (K/M)

Specjalista ds. kadrowo-księgowych Krapkowice

Flexible Packaging Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.

Twoje zadania

  • Prowadzenie kadr, płac i rozliczeń z ZUS;
  • Księgowanie dokumentów księgowych i ich weryfikacja pod względem księgowym i merytorycznym;
  • Obsługa systemu SAP;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych i księgowych;
  • Reprezentacja w kontaktach z ZUS, US, PFRON, PIP, GUS oraz sporządzanie wymaganych deklaracji i sprawozdań;
  • Pomoc w bieżących sprawach księgowych, kadrowych i płacowych.

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe;
  • Wiedza oraz doświadczenie z zakresu księgowości, kadr i płac;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP.

Nasza oferta

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Szansa rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Przyjazna atmosfera w pracy.

Skontaktuj się!

Dział Personalny czeka na Pani/ Pana dokumenty

Mondi Bags Świecie Sp. z o.o. ul. Bydgoska 12, 86-100 Świecie

E-mail: Rekrutacja.Krapkowice@mondigroup.com

Tel: +48 660 530 588 +48 52 3324128

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.