Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Bystrzyca Kłodzka

Twoje zadania

  • Prowadzenie wewnętrznych audytów, kontrola warunków pracy oraz egzekwowanie przestrzegania przepisów i zasad BHP, ppoż. i ochrony środowiska
    w zakładzie,
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych w dziedzinie BHP,
  • Współtworzenie i wdrażanie procedur, instrukcji oraz standardów postępowania
    w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Prowadzenie dokumentacji BHP, ppoż. i ochrony środowiska zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi,
  • Udział w ustaleniach okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy,
  • Udział w procesie dokonywania oceny ryzyka zawodowego i jego weryfikacja,
  • Udział w odbiorach maszyn i stanowisk pracy,
  • Prace w ramach rozwoju zintegrowanego systemu zarządzania,
  • Raportowanie wskaźników BHP i ochrony środowiska,
  • Koordynacja badań i pomiarów z zakresu BHP i ochrony środowiska,
  • Współpraca z państwowymi organami nadzoru.

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na ww. stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym,
  • Mile widziana znajomość systemów zarządzania zgodnych z normami ISO 14001, OHSAS 18001,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i wykonywania zadań pod presją czasu,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dyspozycyjność.

Nasza oferta

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe
  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania
  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń

Skontaktuj się

Mondi BZWP Sp. z o.o. ul. Zamenhofa 36, 57-500 Bystrzyca Kłodzka

rekrutacja.bystrzyca@mondigroup.com

Tel: + 48 74 811 79 37

mondigroup.com | mondijobs.pl