Twoje zadania

  • Wykonywanie w ustalonych terminach planowanych konserwacji, przeglądów, remontów zgodnie z posiadaną dokumentacją,
  • Zapewnienie prawidłowości działania linii produkcyjnych pod względem automatyki
    i elektryki,
  • Składanie wniosków w sprawie konserwacji, przeglądów, badań stacji rozdzielczych oraz sprzętu znajdującego się na wyposażeniu tych urządzeń,
  • Usuwanie bieżących awarii elektrycznych w systemach sterowania maszyn,
  • Obsługa sprężarek i instalacji sprężonego powietrza,
  • Wykonywanie inspekcji w zakresie sprawności zabezpieczeń elektrycznych i mechanicznych maszyn i urządzeń,
  • Raportowanie działań.

Twój profil

  • Minimum 2 –letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe,
  • Praktyczna wiedza w zakresie rozwiązywania problemów technicznych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,
  • Praktyczna umiejętność naprawy elektrycznych układów sterowania oraz diagnostyki układów automatyki przemysłowej i zasilania,
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie: E1 i E2,
  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP do 1 kv,
  • Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość.

Nasza oferta

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe,
  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia,
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania,
  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń.

Skontaktuj się

Mondi BZWP Sp. z o.o. ul. Zamenhofa 36, 57-500 Bystrzyca Kłodzka

rekrutacja.bystrzyca@mondigroup.com

Tel: + 48 74 811 79 37

mondigroup.com | mondijobs.pl