Dla uczniów i studentów

Chcesz się rozwijać? Chcesz wykonywać zadania, które wymagają Twojego zaangażowania i talentu? Chcesz poznać pracę w międzynarodowej firmie? Pragniesz zobaczyć jak to jest uczestniczyć w tworzeniu naszych produktów, które codziennie trafiają do milionów ludzi na całym świecie? Myślisz o zdobyciu doświadczenia zawodowego? Zależy Tobie na poszerzaniu swoich kompetencji?

Kontakt z nami można nawiązać już w czasie nauki w szkole średniej lub studiów. Poszukujemy uczniów, studentów i absolwentów wyższych uczelni pełnych pasji i zaangażowania, którzy dołączą do naszych zespołów w różnych obszarach, zainteresowanych przełożeniem teorii w praktykę. Praktykę możesz odbyć w zakresie papiernictwa, poligrafii, zarządzania produkcją, technologii opakowań, ochrony środowiska, automatyki, mechaniki, elektryki, ale także w dziale rozwoju produktu, obsłudze klienta, zakupach, logistyce, czy księgowości.

W zależności od lokalizacji oferujemy różne możliwości współpracy. Może to być, np. wycieczka po zakładzie dla zorganizowanych grup studentów, uczniów, praktyka zawodowa indywidualna lub wynikająca z programu nauczania, pisanie pracy dyplomowej, staż, udział w konkursie dla studentów, możliwość uzyskania stypendium naukowego.

 

W każdym zakładzie podczas praktyki:

  • zobaczysz jak funkcjonuje międzynarodowa organizacja
  • poznasz specyfikę pracy interesującego Cię działu
  • zdobędziesz doświadczenie
  • będziesz samodzielnie realizować ciekawe zadania pod okiem wysokiej klasy ekspertów
  • będziesz wspierać swój zespół w bieżącej pracy

 

Skontaktuj się z nami już teraz!

Wejdź na stronę interesującego Ciebie zakładu w Polsce i skontaktuj się z nami.

ROŚNIEMY. TWORZYMY. INSPIRUJEMY. RAZEM.