• Print
  • Favorites
  • Refer a friend

Mondi Szczecin sp. z o.o.

Mondi Szczecin Sp. z o.o. jest wiodącym producentem tektury falistej i opakowań kartonowych w Zachodniej Polsce. Przedsiębiorstwo powstało w 1996 roku, a od września 2007 roku wchodzi w skład Grupy Mondi. Siedziba fabryki mieści się w położonej niedaleko Szczecina miejscowości Kliniska Wielkie, a usytuowanie niedaleko granicy pozwoliło Mondi Szczecin na osiągniecie znaczącej pozycji, również poza granicami kraju.

Zakład produkuje tekturę falistą wszystkich popularnych gatunków, oraz wyjątkową na naszym rynku mikrofalę o profilu F. Mondi Szczecin znane jest również z produkcji opakowań projektowanych według indywidualnych specyfikacji Klientów, często z wykorzystaniem własnych projektów i innowacji. Pięciokolorowy nadruk, duże gabaryty maszyn i nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Wszystko to - w połączeniu z licznymi certyfikatami (ISO 14001-3, ISO 9001-1, OHSAS 18000 i FSC-2) powoduje, że zaufało nam wiele światowych marek, które powierzyły Mondi Szczecin swoje realizacje.

Mondi Szczecin osiągnęło sukces dzięki zespołowi wysoce wykwalifikowanych pracowników, wykorzystujących innowacyjne rozwiązania. W firmie stworzono nowoczesny dział projektowania, który obok zaawansowanych koncepcji logistycznych  został doceniony jako wzorzec rozwiązań w branży. Spółka znana jest z inwestowania w pracowników poprzez liczne szkolenia, budowanie zespołu oraz czytelną ścieżkę kariery. Jako firma międzynarodowa działająca na globalnym rynku Mondi Szczecin stwarza możliwości poruszania się w środowisku wielokulturowym, uczestnictwa w wielu międzynarodowych projektach oraz nieograniczonego rozwoju w strukturze korporacji.


Mondi to w Polsce największy producent opakowań z tektury falistej.

Jeśli chcesz być częścią naszej organizacji, zgłoś się do nas już dziś!

KONTAKT:
Mondi Szczecin sp. z o.o.
Słoneczna 20, 72-123 Kliniska
Tel: +48 (0)91 469 87 01, 02, Fax +48 (0)91 469 87 03

Praca_szczecin@mondigroup.com

 

 

© 2018 by Mondi

Kontakt

Mondi Szczecin sp. z o.o.


Słoneczna 20

PL -
72-123 , Kliniska
Tel: +48 (0)91 469 87 01, 02

Fax: +48 (0)91 469 87 03

Aktualne oferty pracy

AUTOMATYK/ INFORMATYK
pełny etat

KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO
pełny etat

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
pełny etat

PRACOWNIK PRODUKCJI
pełny etat

REFERENT DS. MAGAZYNOWYCH
pełny etat

Regionalny Kierownik Sprzedaży
pełny etat