• Print
  • Favorites
  • Refer a friend
  • RSS news feed

Mondi Szczecin sp. z o.o.

Mondi Szczecin Sp. z o.o. jest wiodącym producentem tektury falistej i opakowań kartonowych w Zachodniej Polsce. Przedsiębiorstwo powstało w 1996 roku, a od września 2007 roku wchodzi w skład Grupy Mondi. Siedziba fabryki mieści się w położonej niedaleko Szczecina miejscowości Kliniska Wielkie, a usytuowanie niedaleko granicy pozwoliło Mondi Szczecin na osiągniecie znaczącej pozycji, również poza granicami kraju.

Zakład produkuje tekturę falistą wszystkich popularnych gatunków, oraz wyjątkową na naszym rynku mikrofalę o profilu F. Mondi Szczecin znane jest również z produkcji opakowań projektowanych według indywidualnych specyfikacji Klientów, często z wykorzystaniem własnych projektów i innowacji. Pięciokolorowy nadruk, duże gabaryty maszyn i nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Wszystko to - w połączeniu z licznymi certyfikatami (ISO 14001-3, ISO 9001-1, OHSAS 18000 i FSC-2) powoduje, że zaufało nam wiele światowych marek, które powierzyły Mondi Szczecin swoje realizacje.

Mondi Szczecin osiągnęło sukces dzięki zespołowi wysoce wykwalifikowanych pracowników, wykorzystujących innowacyjne rozwiązania. W firmie stworzono nowoczesny dział projektowania, który obok zaawansowanych koncepcji logistycznych  został doceniony jako wzorzec rozwiązań w branży. Spółka znana jest z inwestowania w pracowników poprzez liczne szkolenia, budowanie zespołu oraz czytelną ścieżkę kariery. Jako firma międzynarodowa działająca na globalnym rynku Mondi Szczecin stwarza możliwości poruszania się w środowisku wielokulturowym, uczestnictwa w wielu międzynarodowych projektach oraz nieograniczonego rozwoju w strukturze korporacji.


Mondi to w Polsce największy producent opakowań z tektury falistej.

Jeśli chcesz być częścią naszej organizacji, zgłoś się do nas już dziś!

KONTAKT:
Mondi Szczecin sp. z o.o.
Słoneczna 20, 72-123 Kliniska
Tel: +48 (0)91 469 87 01, 02, Fax +48 (0)91 469 87 03

Praca_szczecin@mondigroup.com

 

 

© 2016 by Mondi

Kontakt

Mondi Szczecin sp. z o.o.


Słoneczna 20

PL -
72-123 , Kliniska
Tel: +48 (0)91 469 87 01, 02

Fax: +48 (0)91 469 87 03

Aktualne oferty pracy

ASYSTENT/KA DYREKTORA GENERALNEGO
pełny etat

DYREKTOR SPRZEDAŻY
pełny etat

KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO
pełny etat

REFERENT DS. PROJEKTOWANIA
pełny etat

REFERENT DS. PROJEKTOWANIA
pełny etat

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
pełny etat

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
pełny etat

SPECJALISTA DS. MAGAZYNÓW ZEWNĘTRZNYCH
pełny etat

TENDER SPECIALIST
pełny etat