Mondi Świecie S.A.

MONDI ŚWIECIE S.A. jest jedną z liczących się firm papierniczych w Europie. Wytwarza papier workowy oraz papier do produkcji tektury falistej. Jest jednym z największych pracodawców w regionie, jednocześnie jest największą fabryką Mondi w Polsce. Ma ponad 40-letnią tradycję.
Będąc częścią  grupy o globalnym zasięgu dysponujemy ogromnym potencjałem pozwalającym osiągać wzrost i sukces zarówno dla nas jak i dla naszych klientów. Z powodzeniem wykorzystujemy zarówno nowoczesne technologie produkcyjne jak i zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania. Dynamicznie rozwijamy działalność innowacyjną. Produkty i rozwiązania firmy zyskały uznanie na wielu wymagających rynkach Europy, dokąd eksportujemy ponad 70% naszego papieru.
Podstawą naszego działania jest zaspakajanie potrzeb naszych klientów. Aby temu sprostać robimy wszystko, żeby kontakty z klientami były długotrwałe i przynosiły korzyść obu stronom. Naszym celem jest ciągłe dążenie do uzyskania unikalnej jakości i niepowtarzalności naszych  produktów. Staramy się również  zapewnić profesjonalną obsługę handlową oraz wysoki poziom usług świadczonych przez Dział Serwisu Technicznego i Marketingu.


W Mondi Świecie S.A. wierzymy w inicjatywę ludzi, pracę zespołową, wzajemne zaufanie i szacunek w ramach wielokulturowego i wielonarodowościowego środowiska. Firma chętnie przyciąga pracowników, w których drzemie duch przedsiębiorczości i innowacyjności. Stwarzamy im warunki do osiągania sukcesów i poczucia dumy z pracy dla Mondi.
 
Jeśli chcesz być częścią naszej organizacji, zgłoś się do nas już dziś!

KONTAKT:
Mondi Świecie S.A.
ul. Bydgoska 1, 86-100 Świecie
tel: +48 52 332 1000
Mppswiecie.rekrutacja@mondigroup.com

© 2017 by Mondi

Kontakt

Mondi Świecie S.A.


Ulica Bydgoska 1

PL -
86-100, Swiecie
Tel: +48 52 332 1000

Fax: +48 52 332 1910

Aktualne oferty pracy

ELEKTROMONTER
pełny etat

KIEROWCA DREZYNY
pełny etat

ODBIORCA DREWNA
pełny etat

OPERATOR KOTŁA
pełny etat

OPERATOR MAS WŁÓKNISTYCH
pełny etat

OPERATOR MASZYN PAPIERNICZYCH
pełny etat

OPERATOR MASZYN PAPIERNICZYCH
pełny etat

OPERATOR MASZYN PAPIERNICZYCH
pełny etat

OPERATOR URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH
pełny etat

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (OBSZAR ŁÓDŹ I OKOLICA)
pełny etat

TECHNOLOG (w obszarze maszyn papierniczych)
pełny etat

WARZELNIK
pełny etat