Mondi Świecie S.A.

MONDI ŚWIECIE S.A. jest jedną z liczących się firm papierniczych w Europie. Wytwarza papier workowy oraz papier do produkcji tektury falistej. Jest jednym z największych pracodawców w regionie, jednocześnie jest największą fabryką Mondi w Polsce. Ma ponad 40-letnią tradycję.
Będąc częścią  grupy o globalnym zasięgu dysponujemy ogromnym potencjałem pozwalającym osiągać wzrost i sukces zarówno dla nas jak i dla naszych klientów. Z powodzeniem wykorzystujemy zarówno nowoczesne technologie produkcyjne jak i zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania. Dynamicznie rozwijamy działalność innowacyjną. Produkty i rozwiązania firmy zyskały uznanie na wielu wymagających rynkach Europy, dokąd eksportujemy ponad 70% naszego papieru.
Podstawą naszego działania jest zaspakajanie potrzeb naszych klientów. Aby temu sprostać robimy wszystko, żeby kontakty z klientami były długotrwałe i przynosiły korzyść obu stronom. Naszym celem jest ciągłe dążenie do uzyskania unikalnej jakości i niepowtarzalności naszych  produktów. Staramy się również  zapewnić profesjonalną obsługę handlową oraz wysoki poziom usług świadczonych przez Dział Serwisu Technicznego i Marketingu.


W Mondi Świecie S.A. wierzymy w inicjatywę ludzi, pracę zespołową, wzajemne zaufanie i szacunek w ramach wielokulturowego i wielonarodowościowego środowiska. Firma chętnie przyciąga pracowników, w których drzemie duch przedsiębiorczości i innowacyjności. Stwarzamy im warunki do osiągania sukcesów i poczucia dumy z pracy dla Mondi.
 
Jeśli chcesz być częścią naszej organizacji, zgłoś się do nas już dziś!

KONTAKT:
Mondi Świecie S.A.
ul. Bydgoska 1, 86-100 Świecie
tel: +48 52 332 1000
Mppswiecie.rekrutacja@mondigroup.com

© 2018 by Mondi

Kontakt

Mondi Świecie S.A.


Ulica Bydgoska 1

PL -
86-100, Swiecie
Tel: +48 52 332 1000

Fax: +48 52 332 1910

Aktualne oferty pracy

Internal Auditor
pełny etat

JUNIOR SPECIALIST
pełny etat

KIEROWNIK ZMIANY
pełny etat

KONTROLER
pełny etat

MANEWROWY/ USTAWIACZ
pełny etat

MASZYNISTA LOKOMOTYWY
pełny etat

OPERATOR PRODUKCJI
pełny etat

REFERENT/KA - DZIAŁ TRANSPORTU
pełny etat

ŚLUSARZ
pełny etat

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH (miejsce pracy: Łódź)
pełny etat

SPECJALISTA/KA DS.INFRASTRUKTURY
pełny etat

SPECJALISTA/KA UTRZYMANIA RUCHU DS.ELEKTRYCZNYCH
pełny etat

TOROMISTRZ
pełny etat