2015-04-24

MONDI ŚWIECIE S.A. NA TARGACH PRACY

Inżynierskie Targi Pracy są jednym z projektów realizowanych przez uczelnie techniczne, które są najbardziej rozpoznawalne przez studentów i pracodawców. Główną ideą targów jest zapoznanie studentów z ofertą i oczekiwaniami firm oraz profilem ich działalności. Poprzez promocję na uczelni firma zyskuje dobry wizerunek wśród potencjalnych pracowników, a studenci mogą skonfrontować swoje umiejętności z oczekiwaniami pracodawców. Dla naszej firmy to dobra okazja na zaprezentowanie swojej działalności, struktury i polityki personalnej, a także możliwość przeprowadzenia rekrutacji na stanowiska pracy czy praktyki.

 

W tym roku wzięliśmy udział w Inżynierskich Targach Pracy Politechniki Gdańskiej organizowanych przez organizację BEST oraz Targach Pracy i Kariery Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Targi Pracy co roku cieszą się dużą popularnością zarówno wśród studentów jak i pracodawców – w tegorocznych edycjach prezentowało się około 50 firm, a odwiedziło Targi 10.000 studentów.

 

Poza targami uczestniczyliśmy także w kwietniu br. w „Spotkaniach z Pracodawcą”, prezentując ofertę NAUKA-PRAKTYKA-PRACA w Instytucie Papiernictwa i Poligrafii w Łodzi, w Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej UTP w Bydgoszczy, Chemicznej Technologii Drewna w Poznaniu oraz w Wydziale Technologii Chemicznej Politechniki Gdańskiej. Główną ideą tych spotkań jest zapoznanie studentów z preferencjami i wymaganiami naszej firmy oraz profilem działalności Grupy Mondi. Każdy student, który bierze udział w cyklu spotkań, ma szansę porozmawiać z nami osobiście oraz uzyskać niezbędne informacje i wskazówki. Zapraszamy!

© 2018 by Mondi