• Print
  • Favorites
  • Refer a friend

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH (miejsce pracy: ŁÓDŹ)

pełny etat

Mondi Świecie S.A. oczekuje Pani/Pana wsparcia na stanowisku:

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH (miejsce pracy: Łódź)

Miejscowość: Łódź

Business Unit: Containerboard

Dołącz do Mondi i rozwiń swój prawdziwy potencjał w międzynarodowej grupie z branży produkcji opakowań i papieru, zatrudniającej 25.000 osób w 30 krajach na całym świecie. Kluczowe zakłady Grupy znajdują się w Europie Centralnej, Rosji, obu Amerykach i RPA. Jesteśmy silnie skoncentrowani na klientach. Od 1973 roku opracowujemy innowacyjne produkty.

Twoje zadania:

  • Wykonywanie prac dotyczących segregowania i przygotowywania surowców do dalszego przerobu w zależności od rodzaju, gatunku i przeznaczenia;
  • Klasyfikacja gatunków surowców;
  • Przygotowywanie surowców zgodnie z wymaganiami jakościowymi;
  • Oznaczanie materiału posortowanego;
  • Obsługa wózka, ładowarki, belownicy oraz innych maszyn i urządzeń;
  • Ścisła współpraca z brygadzistą, logistykiem, kierowcami i pozostałymi pracownikami zakładu w celu optymalizacji i maksymalnej efektywności pracy.

Twój profil:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie zawodowe;
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i/ lub ładowarkę teleskopową;
  • Wysoka motywacja do pracy i sprawność fizyczna;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Skrupulatność i sumienność;
  • Umiejętność współpracy w grupie.

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej grupie Mondi z branży produkcji opakowań i papieru;
  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy, ochrony zdrowia i środowiska;
  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń.

Skontaktuj się!

Dział Personalny czeka na Pani/ Pana dokumenty do dnia 27.10.2017r.

Mondi Świecie S.A. ul. Bydgoska 1, 86-100 Świecie

Email: mppswiecie.rekrutacja@mondigroup.com

Tel: +48 52 332 1451

Prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia  29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.