• Print
  • Favorites
  • Refer a friend

Pracownicy stanowią różnicę

Nasi pracownicy to najważniejszy kapitał. Mondi przywiązuje dużą wagę do utrzymania i ciągłego rozwoju kultury przedsiębiorstwa charakteryzującej się wzajemnym zaufaniem, w której pracownicy z zaangażowaniem i entuzjazmem realizują zawodowe wyzwania i zadania. Bardzo ważną sprawą jest dla nas pozyskiwanie właściwych pracowników i dalszy ich rozwój zgodnie z naszą strategią przedsiębiorstwa. Poprzez docenianie zdobytych osiągnięć, przekazywanie odpowiedzialności i uprawnień udaje się nam na stałe związać  naszych pracowników z naszym przedsiębiorstwem.
Oferujemy szeroki zakres szkoleń i rozwoju dopasowany do indywidualnych potrzeb, które identyfikujemy podczas corocznych rozmów rozwojowych.
Międzynarodowy profil Mondi pozwala na rozwój kariery w multikulturalnym środowisku na całym świecie. Utalentowani pracownicy gotowi ponosić odpowiedzialność otrzymują w Mondi szansę udowodnienia swoich zdolności. Jednocześnie Mondi oferuje różne korzyści w swoich oddziałach. Dzięki temu Mondi traktowany jest jako atrakcyjny i pożądany pracodawca. 
W Mondi jesteśmy zdania, że nasi pracownicy są najlepszymi ambasadorami przedsiębiorstwa. Aby dowiedzieć się, co oni o nas myślą, proszę kliknąć tutaj.

 

© 2018 by Mondi

Kontakt

Mondi Świecie S.A.

Anna Borzeszkowska
Dyrektor ds.Personalnych na Polskę


ul. Bydgoska 1

PL -
86-100, Świecie
Tel: +48 52 332 13 45